MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 9018012
nr 901 8012
Pottskåp
Gustaviansk stil, Västra Ny, Ikeas 1700-tals serie, längd: 46 cm, djup: 35 cm, höjd: 83 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 juni 2014
kl 20:53:23
18/6 21:42:21
800 kr
30/6 10:55:56
Den Gustavianska stilen